Synapse Alloy

Prepracovaný cestný bicykel
Vyrazte na cestu v pohodlí, rýchlo a s istotou. Nech vás cesta zavedie kamkoľvek, môžete sa spoľahnúť na náš najpohodlnejší bicykel Synapse. Je to všestranný cestný model pripravený na všetko.

Hladká jazda

Hliníkový Synapse bol navrhnutý pre pohodlie. Rámové trubky sú tvarované a zoslabované s maximálnou presnosťou, aby pomáhali absorbovať nerovnosti na ceste bez negatívneho vplyvu na hmotnosť rámu alebo ovládanie bicykla.

Komfort

Hliníkový Synapse sa pohybuje pokojne a s gráciou. Ponúka pohodlnú polohu za riadidlami, pokojné riadenie a skvelú odozvu pri šliapaní vďaka hliníkovej konštrukcii. To všetko spolu vytvára bicykel, z ktorého dostanete každý deň viac.

Veľmi schopný

Okrem pohodlia prináša Synapse aj všestrannosť. Vyvážená geometria, množstvo úchytov pre výbavu a priestor pre pohodlné a priľnavé 32 mm pneumatiky. Synapse je pripravený zažiariť na každej ceste.

Pripravený

Nestrácajte na drobnostiach. Niektoré modely Synapse obsahujú tašku na hornú trubku, ktorá je počas jazdy ľahko prístupná. Hodí sa na uloženie gélov, náradia, máp alebo čohokoľvek iného, keď chcete byť na ceste naozaj dlho.

Technologie

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.