Novinky

O značke / Novinky
Habit je späť!
Presne tak. Náš najpredávanejší a najlepšie hodnotený trailový bike všetkých čias je späť a lepší ako kedykoľvek predtým. Vlastne by sa dalo povedať, že je dvakrát lepší, pretože Habit je teraz k dispozícii v dvoch konfiguráciách, Habit a Habit LT.
Nový Cannondale SuperSix EVO
Od predstavenia prvého modelu Cannondale SuperSix EVO uplynulo už viac ako 10 rokov.
Cannondale LAB71
Cannondale predstavuje LAB71 - radu produktov najvyššej možnej kvality
Ride First - Moterra Neo
Cannondale poodhaluje oponu.
Magnus Cort víťazom 10. etapy TdF
Magnus Cort Nielsen tento rok predvádza na Tour de France skutočne úctyhodný výkon. Ten včera navyše podčiarkol dokonale načasovaným šprintom, ktorý mu vyniesol víťazstvo 10. etapy.
Takú Tour de France sme tu ešte nemali!
Tímy Cannondale v spolupráci s Rapha x Palace oslavujú návrat ženskej Tour de France.
Cannondale Moterra Neo
Naozajstné bikové dobrodružstvo sa teraz stáva ešte dostupnejším. Predstavujeme vám nový model Moterra Neo!
Nový Cannondale Topstone Carbon
S novým prepracovaným modelom Topstone Carbon si užijete jazdu mimo asfalt viac ako kedykoľvek predtým. Okrem toho si z niekoľkých rôznych konfigurácií môžete vyberať presne ten model, ktorý najlepšie sedí vášmu štýlu jazdenia.
Je tu nový Cannondale Synapse Carbon!
Vychutnajte si cestnú cyklistiku s novým modelom Cannondale Synapse Carbon obrnený istotou a bezpečím.
Nová technológia Cannondale SmartSense
Technológia Cannondale SmartSense predstavuje inteligentný systém svetiel s radarom napájaný jedinou batériou. Systém zaisťuje aktívnu interakciu medzi jazdcom, bicyklom a okolím.
Vychádzajúca hviezda Mona Mitterwallner teraz vo farbách Cannondale
Mona Mitterwallnerová nie je na pódiu žiadnym nováčikom. Táto mladá rakúska hviezda cross-country začala pretekať v roku 2017 a teraz prudko stúpa nahor.
Jazda na horskom biku je predovšetkým o zábave
Lachlan Morton a Alex Howes veľmi dobre vedia o čom to je – o zábave
Scalpel HT - nový koncept pevného horského bicykla
Nový ultimátny Scalpel HT je tu pre tých, ktorí hľadajú najľahší možný bike pre výšlapy, ale zároveň chcú ťažiť z tých najpokročilejších technológií aj v zjazdoch.
Čerstvo dúhový SuperSix EVO
Prinášame vám bližší pohľad na jedinečnú verziu modelu Canondale SuperSix EVO, ktorú používa čerstvá majsterka sveta v cestnej cyklistike Elisa Balsamo.
Elisa Balsamo čerstvou majsterkou sveta!
Mnohostranne talentovaná talianska cestná a dráhová cyklistka Elisa Balsamo obhajujúca farby Valcar - Tavel & Service sa vo svojich 23 rokoch stala čerstvou majsterkou sveta. V dojazdu sobotného svetového šampionátu v Belgickom Leuven odhodlane zaútočila na svojom svetlo žltom špeciále SuperSix EVO a vybojovala si zlatú medailu.
CFR v nových farbách vedie tímové hodnotenie SP
Pre tento rok omladený tím vstúpil do sezóny v nových sviežich tímových farbách. "Aby sa jeden stal nenahraditeľným, musí sa od tých ostatných nejako odlíšiť" - Coco Chanel.
Lefty Ocho 120 - často kladené otázky
Ojedinelý vzhľad vidlice Cannondale Lefty Ocho so sebou prináša mnohé mýty a nezodpovedané otázky. My sa dnes budeme venovať osvetlenie tých najčastejších z nich. Konkrétne sa zameriame na novinku Cannondale Lefty Ocho 120, ktorou je osadený náš nový model Cannondale Scalpel Carbon SE LTD Lefty.
Max Fredriksson novo na bicykloch Cannondale
Nesmierne nás teší, že vám môžeme predstaviť ďalšieho nového člena rodiny Cannondale, ktorým je švédsky jazdec Max Fredriksson.
Nový Scalpel SE LTD Lefty
Rozhodli sme sa náš obľúbený model Scalpel SE Lefty trochu vylepšiť. Novo sme ho osadili 12rýchlostným setom SRAM X01 Eagle. Ale najmä! Do vienka sme mu dali našu úplne novú Lefty Ocho 120!
Rodina Cannondale Factory Racing sa rozrastá
Po nadmieru úspešnej sezóne 2020 sa už píše ďalšia kapitola tímu Cannondale Factory Racing!
Cannondale na prvých priečkach v ankete Editor 's Choice
Náš SuperSix Evo víťazí v ankete Editor 's Choice na serveri Cycling Weekly už po druhej v rade!
Nový Trail SL a SE - nadčasový hardtail
Náš nový prepracovaný model Trail SL predstavuje úplne novú jazdnú úroveň, ktorú žiadny iný pevný sériovo vyrábaný bicykel do tejto chvíle neponúkol.
Avancini - vítěz Světového poháru
Tým Cannondale Factory Racing vyrazil do nejkratší sezony v historii Světového poháru s jediným cílem – dát světu vědět, že jsou nejsilnějším týmem na závodních tratích. Pokusit se nesmazatelně zapsat do historie. A to se nakonec i povedlo.
Collab Cannondale & Rapha & Palace
Ve velmi neobvyklém roce plného neočekávaných zvratů jsme připravili něco unikátního – spolupráci, která spojuje kulturní ikony a překračuje konvenci.
Rozhovor s jezdci Cannondale Factory Racing z ČP v Brně
O posledním srpnovém víkendu hostila moravská metropole finálový podnik Českého poháru horských kol a na startovní listině nechyběla ani trojice hájící barvy Cannondale Factory Racing – Henrique Avancini, Manuel Fumic a Maxime Marotte. Nám se tak naskytla jedinečná příležitost si s jezdci popovídat o věcech minulých, současných i budoucích, profesních ale i těch soukromých.
Dani Martínez celkovým víťazom Dauphiné
Koncom minulého týždňa vrcholil päťdňový etapový závod Critérium du Dauphiné. Ďalšia z klasik cestnej cyklistiky ponúkla mnohé drámy. Bola to práve posledná 153,5 km dlhá horská etapa, ktorá zamiešala kľúčovým poradím a zvrátila karty v prospech tímu EF Pro Cycling.
Foto report – EF Pro Cycling a Valcar Travel & Service na Strade Bianche
Svet cestnej cyklistiky začiatkom augusta znovu ožil a slnkom rozpálená toskánska krajina ponúkla nezabudnuteľné dráma. Profi pelotón tak naskočil do závodných koľají a jazdci pomerili svoje sily v jednom z najkúzelnejších zápolení, ktoré tradičné kalendár ponúka.
Náš nový Scalpel valcuje konkurenciu
Sarah Moore, bývalá XC pretekárka, si v nedávnom teste vzala do parády celkom štyri závodne orientovanej XC biky. Medzi danými modelmi samozrejme nemohla chýbať ani najsilnejšia zbraň z nášho cross-country arzenálu Scalpel Hi-MOD Ultimate.
Ďalšie dva modely Scalpel odhalené
Predstavujeme nový Scalpel Hi-Mod Ultimate a Scalpel Carbon LTD.
Vnútri tímu CRR: Henrique Avancini
Nový bicykel so sebou prináša i novú energiu: spovedali sme súčasne najvyššie hodnoteného jazdca nášho tímu, Henriquea Avanciniho.
Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.