Elisa Balsamo čerstvou majsterkou sveta!

O značke / Novinky / Elisa Balsamo čerstvou majsterkou sveta!
Mnohostranne talentovaná talianska cestná a dráhová cyklistka Elisa Balsamo obhajujúca farby Valcar - Tavel & Service sa vo svojich 23 rokoch stala čerstvou majsterkou sveta. V dojazdu sobotného svetového šampionátu v Belgickom Leuven odhodlane zaútočila na svojom svetlo žltom špeciále SuperSix EVO a vybojovala si zlatú medailu.

DATA | //clanky/2021/elisa_balsamo | Worlds_IG_stories_2_1.jpg

Dané víťazstvo je ďalším dôležitým míľnikom nielen pre Cannondale, ale aj pre celkový vývoj ženského pelotónu. Elisa za významnej asistencie svojej talianskej kolegyne dokázala odvrátiť nadvládu holandského tímu, ktorý si brúsil zuby na svoj piaty titul v rade.

"Nemám slov! Nenachádzam slová, ktoré by tento pocit dokázali popísať. Toto je neuveriteľné," okomentovala po dojazde svoj triumf Elisa. "Bol to sen tejto sezóny. Dúhový trikot by som nikdy nezískala bez podpory tak skvelého tímu."

 DATA | //clanky/2021/elisa_balsamo | Elisa_Balsamo_Champ_1.jpg

Celý tím Valcar – Travel & Service sa v týždni presúva do Francúzska, kde ich čaká ďalší historický okamih - prvý ročník Paris-Roubaix Femmes. O to krajšie bude, keď doň Elisa Balsamo nastúpi v dúhovom drese majsterky sveta. 

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.