Cannondale LAB71

O značke / Novinky / Cannondale LAB71
Cannondale predstavuje LAB71 - radu produktov najvyššej možnej kvality

DATA | //clanky/2023/lab71 | 2023_Cannondale_LAB71-1.jpg

 

Značka Cannondale dnes uviedla na trh úplne novú úroveň produktov LAB71, ktorá predstavuje absolútny vrchol jej ponuky. LAB71 stelesňuje najvyššiu úroveň remeselného spracovania a je vyvrcholením viac ako 50 rokov inovácií, výkonu a dizajnu v cyklistike.  

 

 

 

Model LAB71 jednoducho predstavuje to najlepšie z najlepšieho od spoločnosti Cannondale. Každý výrobok s týmto označením je vynikajúci v každom detaile a je navrhnutý tak, aby poskytoval absolútne najlepší výkon vo svojej triede. Nové označenie produktov odkazuje na rok 1971, kedy bola založená dnes už legendárna značka Cannondale, ktorá patrí medzi popredné svetové značky v tomto odvetví. Značka známa svojimi inováciami a kvalitou vývoja a výroby, ktorá sa nebojí meniť zaužívané pravidlá a vďaka tomu neustále posúva cyklistický priemysel vpred. LAB71 chce v tejto tradícii pokračovať.

 

 

 

"LAB71 je pre našu spoločnosť prirodzeným vývojom, pretože sa nikdy neprestávame snažiť byť lepší," povedal Henning Schroeder, viceprezident pre vývoj produktov v spoločnosti Cannondale. "LAB71 dáva našim inžinierom a dizajnérom priestor na to, aby popustili uzdu svojej fantázii a vytvorili vysnívané bicykle s využitím toho najlepšieho, čo je v súčasnosti k dispozícii. Kombináciou našich najinovatívnejších platforiem, pokročilých materiálov a povrchových úprav zameraných na najmenšie detaily vytvárame bicykle, ktoré prekonávajú všetky očakávania a sú výstavnou skriňou produktovej rady Cannondale."

 

DATA | //clanky/2023/lab71 | 2023_Cannondale_LAB71-2.jpg

 

Bicykle LAB71 sa objavia v kategóriách cestných, gravel, horských a ebikov Cannondale. Prvý konkrétny model bude predstavený 1. marca 2023. Viac informácií bude k dispozícii na našich stránkách www.cannondalebikes.sk

 

DATA | //clanky/2023/lab71 | 2023_Cannondale_LAB71-3.jpg

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.