Scalpel HT - nový koncept pevného horského bicykla

O značke / Novinky / Scalpel HT - nový koncept pevného horského bicykla
Nový ultimátny Scalpel HT je tu pre tých, ktorí hľadajú najľahší možný bike pre výšlapy, ale zároveň chcú ťažiť z tých najpokročilejších technológií aj v zjazdoch.

Scalpel HT ponúka úplne novú úroveň jazdy na horskom bicykli. Predstavuje dokonalé spojenie ľahkosti, stabilnej geometrie, istoty riadenia a u pevného rámu nevídanú poddajnosť. Výsledkom je silný potenciál pre tie najvyššie pódiové umiestnenia a zbieranie KOMu a QOMu /Strava/ na výjazdoch.

Ľahkosť

Rám Scalpel HT s hmotnosťou iba 895 g ponúka tiež priestor k ďalšej úspore gramov na vnútornom vedení prostredníctvom nových zarážok pre radiace bowdeny.

 

 

DATA | //clanky/2021/scalpel_ht | Scalpel_HT_Cables.jpg

 

Istota

Geometria Proportional Response, kde je u všetkých veľkostí rámov zaistená ideálna poloha jazdca, a položenější uhol hlavovej trubky s hodnotou 66,5 ° majú za následok spoľahlivý záber v prudkom stúpaní a isté vedenie stopy v zjazdoch.

 

DATA | //clanky/2021/scalpel_ht | Scalpel_HT_Frame.jpg

 

Pohodlie

Mechanická schopnosť žehliť nerovnosti bola dosiahnutá sploštením zadných reťazových vzpier, znížením horných vzpier a osadením dvoch najvyšších modelov tou nekompromisne najcitlivejšou vidlicou na trhu - Lefty Ocho.

DATA | //clanky/2021/scalpel_ht | Scalpel_HT_Stays.jpg

Kompletná ponuka modelov Scalpel HT

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.