Outsideri

O značke / Novinky / Outsideri
“Outsideri” sú skupina voľnomyšlienkárskych športovcov, ktorí sa vydali alternatívnou cestou sebavyjadrenia a kreativity.

 

Spoločnosť Cannondale sa spojila so značkou Vans, aby dali dohromady skupinu umelcov a športovcov na spoločnej ceste za vyjadrením ich vášne pre expresionizmus. Nasledujúcich päť športovcov dostalo absolútnu voľnosť a slobodu, aby vytvorili príbeh, ktorý prezentuje ich vášeň pre šport a kreatívne vyjadrenie. 

 

Sam Taxwood

Láska Sama Taxwooda k snowboardingu a cyklistike sa môže zdať ako úplný nesúlad. Ale pre niekoho, kto celý život posúva svoje hranice, je to prirodzený vývoj. Na slobode, ktorú poskytujú dve kolesá, je jednoducho niečo, čo hovorí do duše človeka, ktorý sa nebojí riskovať. Sam Taxwood počul toto volanie a odpovedá naň - používa svoj bicykel Cannondale Synapse na objavovanie hôr na západe úplne novým spôsobom.  

 

Max Nerurkar

Max Nerurkar je expresionistický umelec. Využíva jedinečnú zmes umenia, off-roadového skatingu, hudby a bicyklov na vytvorenie chaotického obrazu dokonalosti. Každá z jeho záľub patrí medzi ingrediencie, ktoré mu umožňujú objavovať zdanlivo neobmedzenú slobodu. Slobodu, ktorú umocňuje jeho na mieru postavený Cannondale Jekyll.   

 

Hanna Scott

Hanna Scott je profesionálna surferka s hravým štýlom. Jej prirodzená flow na vode sa premieta do jej kreativity mimo vody. Temperamentný prístup strháva ľudí okolo seba a vyzdvihuje to najlepšie z tých, ktorí sú v jej blízkosti. Poznať Hannu znamená poznať dobrodružstvo - a to robí z Cannondale Topstone dokonalého partnera.

 

Marion Haerty

Marion Haerty je nebojácna snowboardistka, ktorú snowboarding uchvátil na prvý pohľad. Na svojej Cannondale Moterra Neo využíva rovnakú energiu ako na svojej doske, aby pokračovala v objavovaní stále vzdialenejších horských lokalít. S odvážnymi ambíciami Marion vyhľadáva dobrodružstvá plné epických výhľadov a veľkých skokov.  

 

Dan Liedahl

Dan Liedahl je snowboardista, ktorého myšlienky sú sústredené, sebavedomé a presné. Danov prístup k snowboardingu je nespútaný prostredím a dosahuje rozumnú rovnováhu medzi sebadôverou a šialenstvom. V zime Dan "maľuje nádherné obrazy" pomocou svojho snowboardu a zasnežené hory mu slúžia ako plátno. Keď sa zmení ročné obdobie, nasadne na svoj Cannondale Jekyll a použije ho ako nástroj na vytvorenie ďalšieho majstrovského diela na horách pokrytých hlinou.  

 

 

SPOLOČNOSŤ CANNONDALE JE HRDÁ NA TO, ŽE MÔŽE SPOLUPRACOVAŤ S VANS A TÝMITO NEUVERITEĽNÝMI ĽUĎMI A PREZENTOVAŤ ICH PRÍBEHY A JEDINEČNÉ PERSPEKTÍVY. " THE OUTSIDERS " OSLAVUJÚ SILU INDIVIDUALITY A RADOSŤ Z OBJAVOVANIA NOVÝCH OBZOROV NA DVOCH KOLESÁCH. POVZBUDZUJÚ NÁS, ABY SME SA VENOVALI SVOJIM VÁŠŇAM, BÚRALI HRANICE A PRIJÍMALI SVOJE ODLIŠNOSTI. 

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.