LAB71

Kola

 

Prichádza LAB71.

Najlepší z najlepších. LAB71 vznikla ako divízia s jasným poslaním: vyrábať bicykle snov. Najľahšie. Najrýchlejšie. Každý detail bol premyslený. Každý malý komponent otestovaný. Každý materiál bol zdokonalený. Toto sú výrobky, ktoré sú vyhľadávané. Bicykle, ktoré lákajú, inšpirujú a prekonávajú očakávania. Bicykle, ktoré otvárajú dvere nepredstaviteľných možností. Predstavujeme model LAB71.

 

 

 

Nemožno poraziť niekoho,
kto sa nikdy nevzdá

 

 

Výkon až na prvom mieste.

Od roku 1971 je pre nás výkon kľúčovým faktorom. Pre spoločnosť LAB71 je to všetko, na čom záleží. Rámy a bicykle s týmto označením sú vyrobené tak, aby dominovali.

 

 

Umenie zušľachťovania.

Berieme naše najrýchlejšie, najinovatívnejšie a najzaujímavejšie bicykle a zdokonaľujeme ich na ďalšiu úroveň. Najlepšie z najlepších. Prémiové materiály, precízne povrchové úpravy, prémiové komponenty a špeciálne funkcie. LAB71 je to najlepšie, čo sme kedy vytvorili.

 

 

Všetko pre jazdu. A jazdca.

Bicykle LAB71 nie sú určené na zavesenie na stenu. Sú to bicykle snov, navrhnuté, skonštruované a vyrobené tak, aby ste boli ešte rýchlejší. Pocítite výhodu, vzrušenie a radosť zo zlepšenia svojho najlepšieho výkonu.

 

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.