SuperSix

Úplne nový SuperSix EVO prekonáva všetky očakávania
a zvyšuje latku rýchlosti a výkonu.
Kombinácia funkcií, ktorá sa vymyká logike.
Minimálny aerodynamický odpor a ešte ľahší rám
ako u predchádzajúceho modelu.
Tento bicykel je skonštruovaný tak,
aby bol všade rýchlejší.

Najľahší z rýchlych 

Lakovaný, na stavbu plne pripravený rám veľkosti 56 váži len 770 gramov. Pritom si zachováva vlastnosti, ako je perfektná ovládateľnosť, vysoká úroveň pohodlia a zároveň rýchlosť. Je takmer neuveriteľné, ako nízko sa podarilo stlačiť hmotnosť tohto bicykla pri takejto úrovni aerodynamickej účinnosti. 

 

 

Najrýchlejší z ľahkých 

Pokiaľ ide o aerodynamický odpor, nový SuperSix EVO nie je len jedným z najrýchlejších ľahkých cestných bicyklov, ale jedným z najrýchlejších cestných bicyklov vôbec. Vďaka kompletne prepracovanému tvaru rámových trubiek a systematickej konštrukcii sa na rovinách vyrovná čistým aero špeciálom. V porovnaní s predchádzajúcou verziou ušetrí nový SuperSix EVO pri rýchlosti 45 km/h úctyhodných 12 wattov. Ľahké alebo rýchle? Teraz si už nemusíte vyberať.

 

 

Tvarovaný rýchlosťou  

Čo sa stane, keď namiesto rámu navrhnete kompletný bicykel? Výsledkom je dizajn, ktorý je elegantný a zároveň vysoko funkčný. Vďaka systémovej konštrukcii rámu, vidlice, riadidiel, kolies a sedlovky ako jedného celku dosahujeme nižší odpor vzduchu a vyšší výkon, ako by sme mohli dosiahnuť výberom jednotlivých dielov. Je to dokonalá konštrukcia, ktorej výsledkom je dokonalý výkon. Línie, o ktorých budete snívať. Rýchlosť, ktorú pocítite.

 

 

Nadprirodzená obratnosť

SuperSix EVO je skutočný kúzelník. Spôsob, akým kombinuje stabilitu a obratnosť, je neuveriteľný. Zdokonalená, všestranná pretekárska geometria a vyladený dizajn zaručujú intuitívne ovládanie. Počas celých pretekov sa môžete pohodlne pohybovať až na hranici svojich možností. 

 

 

Riadidlá SystemBar R-One z dielne MOMODesign

Pri tvorbe kokpitu nového modelu EVO sme spolupracovali s renomovaným dizajnérskym tímom MOMODesign, ktorý sa zaoberá motoršportom. Výnimočný dizajn sa spája s prepracovanou aerodynamikou a ergonómiou. Tvary, ktoré znižujú odpor vzduchu, a elegantná integrácia všetkých bowdenov len štýlovo dotvárajú kokpit.  

 

 

Kolesá Hollowgram R-SL 50

Jedna z najrýchlejších sád pretekárskych kolies na svete. Kolesá vyvinuté s novým modelom SuperSix EVO zapadajú do našej filozofie aerodynamického dizajnu DRAFT. 50 mm vysoký ráfik so super nízkym odporom, ploché špice a náboje DT-Swiss 240 EXP robia z nového modelu SuperSix EVO dokonalé aerodynamické koleso na stúpanie do kopca aj na únik.

 

Technologie

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.