Topstone Alloy

Nový Topstone Alloy je pripravený doviezť vás bezpečne tam, kam vaša cesta povedie. Či už sa rozhodnete preskúmať odľahlé zákutia prírody, alebo potrebujete partnera na cesty do práce, na Topstone Alloy sa môžete plne spoľahnúť. 

Stvorený pre dobrodružstvo

Gravel je predovšetkým o dobrodružstve. Hlavné znaky nového modelu Topstone Alloy sú istota a spoľahlivosť. Úplne nová vidlica má na každej strane tri montážne body, ktoré ľahko osadíte výbavou potrebnou na víkendové alebo tie naozaj veľké bikepackingové výlety.

 

Isté ovládanie

Tajomstvo skvelého bicykla spočíva v jeho geometrii. Pozíciu jazdca sme vyladili tak, aby poskytla vynikajúce pohodlie, ako aj spoľahlivú oporu pre rýchlu jazdu a kontrolu pri riadení.

Zbaľte sa na cesty

S úchytmi pre tri fľaše s vodou, úložným priestorom na hornej rámovej rúrke a montážnymi bodmi na vidlici či robustnými úchytmi pre extra nosič je Topstone Alloy dokonale pripravený na mnohodňové výlety v sedle.

 

Rozbaľte to vo veľkom

Dostatok miesta pre objemné plášte až do šírky 45 mm. Vydajte sa na cesty vybavení väčším pohodlím a vylepšenou priľnavosťou.

SmartSense kompatibilita

Túžite po väčšej istote a informovanosti o tom, čo sa deje za vašim chrbtom? Osaďte svoj Topstone Alloy chytrým integrovaným systémom SmartSense. Viac informácií o systéme SmartSense nájdete tu.

Zistite viac

Ohromne schopný

Jednoduchý, spoľahlivý a čertovsky zábavný model Topstone Alloy bol stvorený pre každého, kto túži po dobrodružstve a slobode. Vyrazte naľahko alebo svoj Topstone Alloy osaďte výbavou na dlhé cesty. Či sa rozhodnete tak či tak, Topstone Alloy sa stane vašim ideálnym partnerom na cesty.

Široký rozsah

Dostatok priestoru pre objemné plášte až do šírky 45 mm navýši istotu v náročnejšom teréne a vylepší priľnavosť a pohodlie počas každej vašej jazdy. onuje úchytem pro blatník a po stranách je vybavena třemi montážními body pro extra zavazadla. Nevzdejte se svého dobrodružství ani za deštivého počasí.

Technologie

Celokarbónová vidlica

Celokarbónová vidlica

Ľahká, pohodlná a presná. Úplne nová karbónová vidlica disponuje úchytom pre blatník a po stranách je vybavená tromi montážnymi bodmi pre extra batožinu. Nevzdávajte sa svojho dobrodružstva ani za daždivého počasia. 

Celokarbónová vidlica

Pripravený na teleskopku

Pripravený na teleskopku

Nový Topstone Alloy je kompatibilný s teleskopickými sedlovkami s priemerom 27,2. U tak schopného gravel biku to napokon berieme už ako samozrejmosť.

Pripravený na teleskopku

Vyladené pre jazdcov

Vyladené pre jazdcov

Náš prístup Proportional Response zaisťuje každej veľkosti rámu optimálnu tuhosť, poddajnosť a vyváženosť. Tento systém vám tak umožňuje čerpať z tých najlepších jazdných vlastností, či už ste akéhokoľvek vzrastu.

Vyladené pre jazdcov
Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.