Jekyll

Stretneme sa dole.

Hoci Jekyll prekonal hromadu inovácií, ktoré nemajú v cyklistike obdobu, nie je to bicykel, ktorý sa pýši opismi, ale činmi.

Veľkolepý zjazd

Áno, výborne stúpa do kopcov. Ale no tak! Jekyll sa narodil pre jazdu z kopca dole. Každá jeho časť bola navrhnutá s ohľadom na rýchlosť. Každý prvok bol navrhnutý tak, aby ste sa cítili sebaisto a mali oporu aj pri tých najostrejších zjazdoch.

Veľkolepý zjazd
Veľkolepý zjazd

Najlepšie. Odpruženie. Vôbec.

Kde sa kĺbia štyri čapy, High Pivot, vodiaca kladka reťaze a individuálna kinematika pre každú veľkosť. To je všetko. A ak sa na týchto špičkových pomôckach nevyžívate, potom stačí vedieť, že práve vďaka nim nový Jekyll drží stopu, vyrovnáva nerovnosti a zrýchľuje ako žiadny iný.

Najlepšie. Odpruženie. Vôbec.
Najlepšie. Odpruženie. Vôbec.

Gravity Cavity.

Úhľadne uloženýtlmič v spodnej rámovej trubke posúva ťažisko na najnižšiu možnú úroveň. Výsledkom je úchvatná stabilita, okamžitá odozva na riadenie a jedinečný vzhľad.

Gravity Cavity.
Gravity Cavity.

Postavené pre Teba.

Teda, nie úplne konkrétne, ale kohokoľvek ďalšieho tvojho vzrastu. Vďaka našej technológii Proportional Response je celá geometria od prepákovania, uhlov zavesenia až po dĺžku reťazových vzpier a umiestnenie ťažiska úplne individuálne prispôsobená danej veľkosti rámu.

Technologie

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.