Možnosť prestavby vidlice Lefty na systém pruženia 2Spring

O značke / Novinky / Možnosť prestavby vidlice Lefty na systém pruženia 2Spring
Značka Cannondale novo ponúka možnosť prestavby vidlíc Lefty modelového roku 2014 až 2016 na nový systém pruženia s názvom 2Spring. Nižšie nájdete detaily.
Čo to je?

Ide o kompletne prepracovaný pružiaci systém, ktorý nielen eliminuje problémy, ktoré sa mohli vyskytnúť u starších vidlíc, ale tiež pridáva podstatné vylepšenie výkonu a špičkovú trvanlivosť.
Systémom 2Spring budú vybavené všetky nové vidlice Lefty a tiež bude dostupný ako bezplatná prestavba vidlíc starších ročníkov.
V žiadnom prípade sa nejedná o bezpečnostný recall, ale dobrovoľný update na nový lepší systém vidlice, ktorý sa môže robiť pri pravidelnej servisnej prehliadke vidlice, a ktorý bude hradený značkou Cannondale.

Ako spoznám, že moji vidlicu môžem nechať prestavať na nový systém?

K bezplatnej prestavbe môže dôjsť u všetkých vidlíc Lefty Hybrid (vidlice bez krycej manžety) modelových ročníkov 2014 až 2017. Na obrázku nižšie sú tieto vidlice vyobrazené. Na jasné určenie je na konci tejto stránky uvedený aj zoznam všetkých kolies, ktorých sa táto zámena týka.

DATA | //clanky/2016/2Spring | seznam-vidlic.jpg 

Koľko to stojí?

Prestavba vidlice na nový systém bude zadarmo pre bicykle spadajúce do akcie. (Bezplatná výmena končí 20. októbra 2017) Podmienkou je dodanie dokladu o kúpe, vyplneného záručného listu alebo warranty card. V prípade nedodania dokladov, či upgrade starších vidlíc je cena samotného dielu 69,99 Eur plus je nutné pripočítať náklady na prácu.

Kde si môžem nechať vidlicu prestavať?

Najlepšie u predajcu, ktorý vám bicykel predal, prípadne u najbližšieho predajcu značky, ktorých zoznam nájdete na týchto stránkach.

Ako rýchlo musím nechať vidlicu prestavať, aby bol zákrok zadarmo?

Vidlicu je najlepšie nechať prestavať pri bežnom servise. V súčasnej dobe táto akcia dobe nemá časové obmedzenie. (Bezplatná výmena končí 20. októbra 2017). 

Je moja vidlica bez prestavby bezpečná?

Áno je. Zmena len zlepšuje kvalitu jej chodu. V žiadnom prípade sa nejedná o zvolávaciu akciu kvôli bezpečnosti.

Ako spoznám, že mám vidlicu s novým systémom 2Spring?

Pokiaľ máte vidlicu s novým systémom, mala by na nej byť nalepená zelená samolepka 2Spring.

Prišiel som na obchod, ale systém 2Spring nie je skladom. Čo teraz?

Prosíme o zhovievavosť. Cannondale mení systémy na celom svete, aj keď sa snažia zásobiť všetky miesta, môže dochádzať k výpadkom.

Je pri výmene systému zadarmo aj bežný servis vidlice?

Nie. Bežný servis je štandardným nákladom spojeným s jazdou na bicykli. Cannondale hradí iba servisné úkony priamo spojené s výmenou dielu 2Spring a diel samotný.

Mám staršiu vidlicu s manžetou alebo vidlicu staršiu ako z roku 2014. Môžem vykonať upgrade na 2Spring?

Áno, vidlicu je možno prestavať na 2Spring. Táto prestavba ale nie je zadarmo. Cena dielu je 69,99 Eur plus je nutné pripočítať náklady na prácu.

Od kedy budú nové systémy 2Spring dostupné?

2Spring bude dostupný na našom trhu od druhej polovice novembra 2016.

Prečo to značka Cannondale robí?

Súčasný systém Cannondale Solo Air už nevyhovoval náročným požiadavkám na kvalitu pruženia značky. Preto Cannondale skonštruoval nový systém, ktorý má lepší jazdný komfort, výkon aj odolnosť a ponúka ho aj svojim súčasným zákazníkom.


DATA | //clanky/2016/2Spring | seznam-kol.jpg 

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.