Nový Topstone Carbon Lefty a Topstone Carbon NEO sú tu!

O značke / Novinky / Nový Topstone Carbon Lefty a Topstone Carbon NEO sú tu!
S novou vidlicou Lefty Oliver špeciálne vyvinutou pre gravel účely alebo s motorom Bosch sa nový Topstone stáva ešte schopnejším a výkonnejším ako kedykoľvek predtým.

Značka Cannondale dnes predstavila hneď tri zbrusu nové modely gravel bikov! Existujúcu sériu tak rozširujú nové modelové rady Topstone Carbon Lefty, Topstone NEO Carbon a Topstone NEO Carbon Lefty.

DATA | //clanky/2020/novy_topstone | Topstone_21_lifestyle.jpg

Nový Topstone Carbon Lefty preberá hravosť, žánrovú rozmanitosť a celkové nadšenie od legendárneho modelu Cannondale Slate. Tento koncept však posúva na úplne novú úroveň, a to najmä vďaka prepracovanému modelu vidlice Lefty Oliver. Celkom dva nové elektro gravel biky Topstone Neo Carbon a Topstone Neo Carbon Lefty potom vďaka elektrickému pohonu, navyšujú schopnosť zdolať väčšiu vzdialenosť a pokoriť vyššiu nadmorskú výšku.

Nový Topstone Carbon Lefty

Topstone Carbon Lefty je vysoko-výkonnostným gravel bikom, aký tu ešte nebol. Cannondale si vzal do parády svoj priekopnícky systém zadného odpruženia Kingpin a doplnil ho o gravelovo orientovanú vidlicu Lefty Oliver a široké plášte na zapletených kolesách s rozmerom 650B. Vznikla tak úplne nová gravelová zbraň, ktorá je schopná ešte viac agresívnej jazdy za ešte vyššieho komfortu ako jeho predchodcovia.

DATA | //clanky/2020/novy_topstone | Topstone_21_Lefty.jpg

Nová vidlice Lefty Oliver

Cannondale Lefty Oliver je super ľahká jednokorunková odpružená vidlica špeciálne navrhnutá pre gravel jazdu. Zdvih v rozsahu 30 mm pracuje na rovnakom type ihličkových ložísk ako je tomu u XC kolegyne Lefty Ocho. Výsledkom je bezkonkurenčná hladkosť a presnosť riadenia pri akomkoľvek zaťažení. Nová prepracovaná tlmiaca patróna minimalizuje nechcené hojdanie, pruženie a ponúka super výkonný a hladký chod pri jazde aj na veľmi rozbitom podklade. Vidlica Lefty Oliver je vybavená užívateľsky prívetivým zamykaním s priechodným vzduchovým systémom, ktorý dokáže núdzovo absorbovať nárazy aj v uzamknutom režime. Jazdu tak máte za všetkých podmienok plne pod kontrolou.

DATA | //clanky/2020/novy_topstone | Topstone_21_Lefty_Oliver.jpg

Produktový rad Topstone Carbon Lefty skrýva celkom tri modely, vrátane jednej dámskej verzie. Jednotlivé modely budú ponúkané vo veľkostiach XS, S, M, L a XL. Dámska varianta bude dostupná vo veľkostiach XS, S a M.

Nový Topstone NEO Carbon

Tu to však nekončí. S vedomím, že s rastom výkonu rastie aj celková zábava, predstavuje Cannondale rovno dve elektromotorom Bosch poháňané verzie - Topstone NEO Carbon a Topstone Neo Carbon Lefty. Tieto elektrobicykle si so sebou nesú všetky výhody gravel bikov a vďaka výkonnej jednotke Bosch otvárajú možnosť vydať sa kdekoľvek za podpory úctyhodného dojazdu 127 km.

DATA | //clanky/2020/novy_topstone | Topstone_Neo_Carbon.jpg

Topstone Neo Carbon je ponúkaný v dvoch hlavných konfiguráciách. Verzie s kolesami 700C je osadená pevnou karbónovú vidlicou a jeho druhá varianta s 650B kolesami ťaží s predností novej vidlice Lefty Oliver. Topstone NEO Carbon (700C) ponúka ultimátnu zmes výkonu, rýchlosti a pohodlie, ktoré oceníte najmä pri jazde po štrkových cestách. Zapletené kolesá s rozmerom 700C a pevná vidlica poskytujú modelu Topstone NEO Carbon obratnosť aj istotu ako na ceste, tak aj mimo nej.

Nový Topstone NEO Carbon Lefty

Pohodlie a agresívne jazdné predpoklady modelov Topstone NEO Carbon Lefty (650B) vybavených vidlicou Lefty Oliver a zadným odpružením Kingpin podčiarkuje aj pohodlie plášťov s rozmerom 650x42c. Nový Topstone tak oplýva schopnosťou dôstojne sa popasovať s ešte tažším terénom než tomu bolo kedykoľvek predtým. Vďaka výkonnej jednotke Bosch tieto stroje poskytujú jedinečné jazdné zážitky a plnohodnotnú zábavu.

DATA | //clanky/2020/novy_topstone | Topstone_21_neo_carbon.jpg

Neo Carbon sa objaví v dvoch verziách na 650B kolesách s vidlicou Lefty Oliver a ďalších dvoch variantách s kolesami 700C. Ich veľkostné rozpätie začína na S modeloch a končí veľkoťou XL.

Kompletný prehľad modelov Topstone Carbon Lefty, Topstone NEO Carbon a Topstone NEO Carbon Lefty nájdete na našich produktových stránkach.

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.