SuperSix EVO je 'Bicykel roka 2020'!

O značke / Novinky / SuperSix EVO je 'Bicykel roka 2020'!
Náš SuperSix EVO suverénne ovládol kategóriu 'Bicykel roka'.

Keď víťazíme, tak na celej čiare!

V tomto týždni magazín Cycling Plus v spolupráci s cyklistickým portálom BikeRadar zverejnil finálne výsledky recenzie The Year Awards a my sme opäť dosiahli absolútneho víťazstva!

DATA | //clanky/2020/boty_supersix | BOTY_supersix_evo.png

Čo sa o SuperSix EVO píše?

V renomovanom magazíne Cycling Plus tak došlo na dôležité, avšak jednomyseľné rozhodnutie: "Cannondale SuperSix EVO Carbon Disc Ultegra je skutočne zaslúženým víťazom a stelesnením bicykla, ktorý presahuje svoju trhovú hodnotu."

"Ak zvažujete o novom kole, preukážte si láskavosť a mrknite na najnovšie EVO. Toto kolo udáva krok všetkým súčasným modelom rovnako tak, ako sa jeho predchodca stal stelesnenou definíciou závodných špeciálov minulej dekády," uvádza ďalej redaktori časopisu Cycling Plus na adresu tohtoročného víťaza.

Cenu za najlepší výkonnostný bicykel roku 2020 magazín Cycling Plus ospravedlňuje nasledujúcimi slovami: "Závodny plnokrvný stroj, ktorý ponúka top výkon za rozumnú cenu. EVO disponuje lepším výkonom ako bicykle s vyššími číslami na cenovom štítku."

DATA | //clanky/2020/boty_supersix | can_supersix_evo.jpg

Stále rastúca popularita

Spoločne so získaným ocenením 'The Year Award', je náš SuperSix EVO v magazíne Cycling Plus v sekcii Superbike Guide považovaný tiež za jeden z najobľúbenejších modelov vôbec: "Ak vám to peňaženka dovolí, kúpte si najnovšiu verziu tohto vynikajúceho cestného modelu. Nie je mu čo vytknúť."

Na cyklistickom servri BikeRadar vidí v našom SuperSix EVO veľký potenciál. "Aj napriek nerovnosti cesty som išiel vyššou rýchlosťou a oddával sa výkonnosti EVO. Či už ide o aero výhody, lepší prenos energie alebo hladkú jazdu, nemôžem povedať nič iné ako, že toto nové EVO je prvotriednym počinom, ktorý si dúfam užijem aj v budúcich rokoch."

DATA | //clanky/2020/boty_supersix | Reviews.jpg

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.