Karbónové rámy Cannondale

O značke / Technologie / Karbónové rámy Cannondale

Karbónové rámy Cannondale

Aby sme zabezpečili maximálny výkon modelu SuperSix EVO v širokom spektre modelov a cenových kategórií, ponúkame tri rôzne úrovne našich pokročilých karbónových rámov: Carbon, Hi-MOD a Series 0. 

  • Verzia Carbon ponúka krásne ľahké rámy s hmotnosťou okolo 915 g vďaka vrstveniu karbónu, ktoré pozostáva prevažne zo stredne pevných vlákien a strategicky umiestnených vlákien s vyššou pevnosťou na zvýšenie tuhosti rámu. 

  • Rámy Hi-MOD sú o viac ako 100 g ľahšie ako karbónové rámy. Vybrané vrstvy stredne pevných vlákien boli nahradené menším počtom vrstiev vysokopevnostných vlákien. Výsledkom je ľahký a pevný rám s vynikajúcim pocitom z jazdy.  

  • Séria 0 je naša nová najvyššia úroveň karbónovej konštrukcie, určená pre bicykle LAB71. Karbón série 0 sa skladá z uhlíkových vlákien a nanoživíc s absolútne výnimočnými vlastnosťami v ťahu a tlaku zároveň. To umožňuje použiť pri výrobe rámu LAB71 iba jeden typ materiálu v porovnaní s dvoma typmi pri štandardných rámoch. Vďaka tomu bolo možné stlačiť hmotnosť rámu len na 770 g.

 

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.