Moterra

Kdekoľvek, čokoľvek a kedykoľvek.

Tieto celoodpružené horské elektrobicykle sú skonštruované tak, aby prekonávali hranice terénu, vzdialenosti aj času.

Vďaka neuveriteľne obratnému a istému ovládaniu, vyladenému odpruženiu a najnovším systémom pohonu od značiek Bosch a Shimano vám tieto e-MTB biky umožnia jazdiť ďalej, rýchlejšie a lepšie ako kedykoľvek predtým. 

Absolútny výkon

Keď máte najvýkonnejší a najpokročilejší systém od najuznávanejšej značky v oblasti technológií pre elektrobicykle, majú aj kopce svoj flow.

Vytvorené pre vás.

Veľký výkon uľahčuje jazdu, ale jazdné vlastnosti sú to, čo ju robia strhujúcou. Vďaka našej konštrukcii Proportional Response, ktorá je špecifická pre jednotlivé veľkosti, má každá veľkosť rámu svoje vlastné jedinečné usporiadanie odpruženia, geometriu a konštrukciu rámu, takže sa ovláda, ako by bol vyrobený priamo pre vás. Telepatická odozva, hodvábne hladké odpruženie a nekonečná priľnavosť - tak, ako to má byť.

Chcete vyšší zdvih? Moterra Neo LT má zdvih 170/165 mm. Má všetok pre cestu hore, ale aj pre strmé zjazdy dole.

Modely Moterra Neo LT

Technologie

Intuitivní ovládání

Ovladač integrovaný do horní rámové trubky vám umožní aktivovat celý systém, zvolit si režim dopomoci a zkontrolovat aktuální stav baterie, a to vše pomocí jednoho tlačítka. Vaše řídítka tak zůstávají stále čistá jako na běžné kole.

Intuitivní ovládání
Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.